WandaVision – prace na planie mogą ruszyć już we wrześniu

WandaVision jest drugim serialem Marvela, który zadebiutuje na platformie Disney+. Wprawdzie do premiery zostało jeszcze sporo czasu jednak bardzo możliwe, że właśnie poznaliśmy datę rozpoczęcia prac nad produkcją.

Najwidoczniej Marvel rozpoczyna właśnie przygotowania do wejścia na plan serialu WandaVision, który ma debiutować na początku 2021 roku. Zgodnie z informacją opublikowaną na serwisie Production List, wstępne prace nad serialem mają rozpocząć się już 21 września w Los Angeles. Warto tutaj zwrócić uwagę na fakt, że WandaVision nie ma jeszcze ogłoszonego reżysera. Podobnie jak Loki jest to produkcja z wiosny 2021 roku, zatem początek przyszłego miesiąca wydaje się zbyt wczesnym terminem rozpoczęcia zdjęć. Możliwe, że wiąże się to bezpośrednio z zaangażowaniem Elizabeth Olsen do innego widowiska 4. fazy MCU. Jak wiemy, Scarlet Witch ma odegrać dużą rolę w filmie Doctor Strange in the Multiverse of Madness, do którego zdjęcia mają wystartować na początku 2020 roku.

Zobacz także: Czy Loki zmieni bieg naszej historii? Nowe doniesienia o serialu

O serialu WandaVision nie wiemy za wiele. Nadal nieznana jest fabuła, a także fakt w jaki sposób Vision powróci do życia. Pewne jest jedynie to, że produkcja będzie ściśle związana ze wspomnianym Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Zarówno zaangażowanie aktorki w produkcję o przygodach Doktora Strange’a, jak również sam tytuł oraz umiejscowienie akcji serialu w latach 50. XX wieku mogą wiele sugerować. Według nieoficjalnych informacji Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnego świata, w którym Vision nie zginął. Wcześniejsze pogłoski odnosiły się również do powiązań serialu z popularnym komiksem Toma Kinga o postaci Visiona.

Źródło: comicbook.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Avengers Infinity War

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?