WandaVison – Kathryn Hahn i Monika Rambeau na kolejnych plakatach z serialu!

Wczoraj dostaliśmy kolejny plakat z serialu WandaVision z Kathryn Hahn, a dzisiaj przyszła pora na Teyonah Parris jako starsza Monika Rambeau.

WandaVision skoncentruje się w dużej mierze na Elizabeth Olsen i Paulu Bettanym, ale możliwe, że kilka innych postaci MCU odegra dość kluczowe role, w tym starsze wcielenie Moniki Rambeau. Po raz pierwszy spotkaliśmy ją jako dziecko w filmie Captain Marvel, kiedy związała się z Carol Danvers, i zostanie ponownie przedstawiona jako dorosła osoba w serialu Disney +. Natomiast na drugim plakacie mamy postać wścibskiej sąsiadki, czyli Kathryn Hahn.

Zobacz również: The Flash – Black Lightning może zostać nowym mentorem Barry’ego Allena!

WandaVision główne role zagrają Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany, którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Akcja serialu rozgrywać się ma w XX wieku, dlatego wszystko wskazuje na to, że w nowej produkcji Marvel Studios będziemy mieli do czynienia z multiwersum. Serial ma mieć powiązanie z Doctor Strange in the Multiverse of Madness, którego premierę zapowiedziano na marzec 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?