What if…? – nowe grafiki promocyjne!

Nowe grafiki promocyjne z serialu What If…? ukazują Zombie Kapitana Amerykę oraz.. Thora, który dziwnym trafem nazwany jest Party Thorem!

Dostajemy coraz więcej grafik z serialu, który jest wyczekiwany przez wszystkich fanów MCU! Widzimy tutaj dokładniejszą wersję Zombie Capa czy imprezowego Thora.

Tak produkcję opisuje Marvel: What if…? odwraca scenariusz MCU, ponownie ukazując słynne wydarzenia z filmów w nieoczekiwany sposób.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj film Marvela po kadrze!

Twórcą serialu jest A.C. Bradley. Za reżyserię odpowiada Bryan Andrews. Rolę narratora historii pełni aktor Jeffrey Wright, który wciela się w postać The Watchera, członka pozaziemskiej rasy Uatu.

Serial należący do IV fazy MCU zadebiutuje na Disney+ w połowie 2021 roku. Pierwszy sezon liczyć będzie 10. odcinków. W planach jest również drugi sezon What If…?


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Front pisze:

Serial może być ciekawy, ale nie będąc częścią MCU, może nie cieszyć się tak dużą popularnością jak można byłoby sądzić


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?