What if..? – zabawki LEGO ujawniają prawdopodobne wersje bohaterów w serialu!

Zestawy LEGO mogą nie być najlepszym źródłem informacji, jeśli jednak im wierzyć to wiemy jakie wersje bohaterów otrzymamy w serialu What If..?!

Wyciek zabawek LEGO przedstawia prawdopodobną druzynę bohaterów. Skład wygląda następująco: Scarlet Witch, White Vision i Monica Rambeau z WandaVision, Captain America (Sam Wilson) i Bucky Barnes z The Falcon and The Winter Soldier oraz Captain Britain (Peggy Carter), Zombie Captain America, Star-Lord (T’Challa) i Warlord Gamora.

Z większych niespodzianek mamy figurkę Lokiego z Bogiem Psot i mini Throgiem, a także Lady Loki. Jest też Spider-Man, ale nie jest nim Peter Parker a Steve Rogers. Nie zapominajmy także o Tonym Starku, który pojawił się na zwiastunie.

Prawdopodobne wersje bohaterów w serialu

Zobacz również: What if…? – nowe grafiki promocyjne!

Twórcą serialu jest A.C. Bradley. Za reżyserię odpowiada Bryan Andrews. Rolę narratora historii pełni aktor Jeffrey Wright, który wciela się w postać The Watchera, członka pozaziemskiej rasy Uatu.

Serial należący do IV fazy MCU zadebiutuje na Disney+ w połowie 2021 roku. Pierwszy sezon liczyć będzie 10. odcinków. W planach jest również drugi sezon What If…?


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?