Wiedźmin – epidemia spowodowała zmiany w scenariuszu

Wiedźmin to jeden z najbardziej oczekiwanych seriali Netflixa. Ze względu na epidemię, scenariusz drugiego sezonu spotkały liczne zmiany.

Wiedźmin szturmem wdarł się na listy najczęściej oglądanych seriali Netflixa. Ogromna ilość widzów oczekiwała z niecierpliwością kolejnego sezonu serialu, który był już dobrze rozplanowany. Pojawienie się pandemii wiele jednak zmieniło, a produkcję wstrzymano. Możliwe jednak, że częściowo wpłynie ona dobrze na serial. Showrunnerka, Lauren S. Hissrich przyznała, że spędziła ostatnio dużo czasu na zmienianiu poszczególnych elementów scenariusza. Wstrzymanie zdjęć dało więcej czasu na dopracowanie relacji pomiędzy bohaterami oraz samych charakterów postaci. Możliwe więc, że ostatecznie epidemia wpłynie korzystnie na kontynuację Wiedźmina.

Fot. Netflix

Zobacz również: Netflix zapowiada nowości na lipiec!

Kolejny sezon serialu będzie pozbawiony przeskoków czasowych. Wszystko będzie działo się w jednej linii, a fabuła będzie kontynuować losy Geralta, Yennefer i Ciri w okresie po bitwie o Wzgórze Sodden. Do obsady dołączy z kolei między innymi Kristofer Hivju, znany z roli Tormunda w Grze o tron. Drugi sezon pojawi się na platformie Netflixa w 2021 roku, ale nie podano jeszcze żadnego dokładniejszego przedziału czasowego.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

 

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?