Wiedźmin – kadry z 2. sezonu ukryte w specjalnym halloweenowym klipie

Netflix z okazji Halloween umieścił w sieci klip z serialu Wiedźmin, w którym znalazły się kadry z drugiego sezonu przygód Białego Wilka. Jeden z nich odnajdziecie na ilustracji newsa, gdzie zauważycie Geralta (Henry Cavill) już w nowej zbroi.

Anglosaskie święto Halloween bezsprzecznie kojarzy się z potworami, a tych w serialu Netflixa Wiedźmin nie brakuje, w końcu to historia o łowcy potworów. W pierwszym sezonie mogliśmy zobaczyć takie monstra jak: smok, dżinn, doppler, kikimora, ghoule czy sylwan. Wszystkie z nich znajdują się na udostępnionym przez giganta streamingowego nowym klipie wideo. Nowy sezon zapowiadają zaś ujęcie na trzy szkielety (ok. 31 sekundy) oraz potwora o wielu kończynach (ok. 15 sekundy)

Zobacz również: TOP 10 – Sean Connery to nie tylko James Bond. Przypominamy najlepsze filmy brytyjskiego aktora!

Wiedźmin to ekranizacja powieści Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii, zmutowanym łowcy potworów, który podąża ścieżką przeznaczenia w uniwersum, gdzie to ludzie okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra, na które Biały Wilk dostaje zlecenie. W drugim sezonie swoje role powtórzą Henry Cavill (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer), Freya Allan (Ciri), Joey Batey (Jaskier), Mimi Ndiweni (Fringilla), Eamon Farren (Cahir) czy Royce Pierreson (Istredd). Nowymi nabytkami są odtwórcy ról wiedźminów Coena (Yasen Atour), Eskela (Basil Edebenz), Lamberta (Paul Bullion) i mentora Białego Wilka Vesemira (Kim Bodnia), a także Agnes Bjorn, Aisha Fabienne czy Mecia Simson.

Zobacz również: QUIZ: Wiedźmin. Czy znasz różnice między serialem a opowiadaniami?

Pierwszy sezon Wiedźmina liczył osiem odcinków. Serial zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na platformie Netflix. Ze względu na problemy związane z pandemią koronawirusa Covid-19 zdjęcia do drugiego sezonu opóźniły się, lecz popularna produkcja fantasy prawdopodobnie zadebiutuje w streamingu już w 2021 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z youtube.com (Wiedźmin | Halloween Geralta | Netflix)

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?