Wiedźmin – wyciek zdjęć z planu. Yennefer walczy z czarodziejem!

Produkcja serialu fantasy Wiedźmin przeniosła się na najbliższy miesiąc z pilnie strzeżonego planu w Budapeszcie na plenery zlokalizowane na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki temu w internecie zaczęły pojawiać się pierwsze (i zapewne nie ostatnie) zdjęcia oraz nagrania wideo z planu oryginalnego serialu Netflixa.

Na opublikowanych w serwisie Reddit zdjęciach możemy po raz pierwszy zobaczyć Anyę Chalotrę wcielającą się w postać Yennefer. Zgodnie z książkowym oryginałem pachnąca bzem i agrestem czarodziejka ubrana jest w czerń, a jej wizerunek uchwycono podczas nagrywania scen, w których trwa walka między czarodziejką, a tajemniczym zakapturzonym mężczyzną. Wśród materiałów z planu Wiedźmina wypatrzeć można producenta wykonawczego serialu Tomasza Bagińskiego.

Another pic from yesterday’s filming: Yen and the unnamed mage fight, the woman in red lies on the ground from netflixwitcher

From henckens' video, who could he be ? from netflixwitcher

First second of a rehearsal at Roque Nublo. Cut after 1 second to prevent spoilers 🙂 from netflixwitcher

Getting ready for rehaersal at Roque Nublo from netflixwitcher

Another Anya filming photo from yesterday from netflixwitcher

New photo of Anya Chalotra, Declan Hannigan and possibly Alex Garcia Lopez from the set today from netflixwitcher

Wiedźmin to ekranizacja serii powieści i opowiadań fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego. Głównym bohaterem będzie wiedźmin Geralt, a wcieli się w niego Henry Cavill. Oprócz niego w serialu wystąpią także: Freya Allan jako Ciri, Anya Chalotra jako Yennefer, Anna Shaffer jako Triss Merigold, Jodhi May jako Calanthe, Bjorn Hlynur Haraldsson jako Eist, Adam Levy jako Myszowór, MyAnna Buring jako Tissaia, Mimi Ndiveni jako Fringilla, Therica Wilson-Read jako Sabrina, Maciej Musiał jako Sir Lazlo, Joey Batey jako Jaskier, Lars Mikkelsen jako Stregobor oraz Millie Brady jako Renfri.

Zdjęcia do serialu Wiedźmin rozpoczęły się pod koniec października w Budapeszcie i mają potrwać do końca maja. Ośmioodcinkowa produkcja fantasy ma trafić do biblioteki Netflixa jeszcze w 2019 roku.

Źródło: reddit.com/netflixwitcher / ilsutracja wprowadzenia: Imdb/CDProjektRED

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?