Wiedźmin – zdjęcia do 2. sezonu wstrzymane z powodu zarażeń w ekipie

Zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina ponownie wstrzymane na czas nieokreślony ze względu na zakażenia koronawirusem COVID-19 w ekipie realizującej serial Netflixa.

Niedawno pisaliśmy o problemach z lockdownem, który został ogłoszony ostatnio w Wielkiej Brytanii. Prace nad ekranizacją powieści Sapkowskiego jednak nadal trwały. Aż do teraz, gdy odnotowano cztery pozytywne przypadki zarażenia się koronawirusem. Zdjęcia do Wiedźmina zostały zatem przerwane aż do momentu, gdy organizatorzy będą pewni, że pracować bez większego zagrożenia. Jak podaje portal Deadline, nikt z głównych aktorów serialu nie miał pozytywnego wyniku testu.

Wiedźmin

kadr z serialu Wiedźmin

Z ciekawostek z planu warto dodać jeszcze, że nagrano wspólne sceny Geralta i Yennefer, więc obie postaci spotkają się w drugim sezonie, lecz jeszcze nie wiadomo, na którym etapie serialu o Białym Wilku.

Can’t wait to see more Yenralt in season two! from netflixwitcher

Zobacz również: Wiedźmin – gry podobne do hitu CD Projekt Red

Pierwszy sezon Wiedźmina liczył osiem odcinków. Serial zadebiutował 20 grudnia 2019 roku na platformie Netflix. Ze względu na problemy związane z pandemią COVID-19 zdjęcia do drugiego sezonu nie odbywały się od marca do sierpnia 2020 roku. Popularna produkcja fantasy nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?