Advertisement
Advertisement

Wikingowie – zobacz teaser 6. sezonu!

Jesteście na bieżąco z serialem Wikingowie? Jeśli tak, to na pewno wiecie, że zakończyła się emisja 5. sezonu produkcji. Twórcy uraczyli nas teraz krótkim teaserem finałowej odsłony przygód popularnego serialu stacji History.

Krótkie, ale pełne emocji wideo zapowiadające 6. sezon serialu Wikingowie możecie zobaczyć poniżej. Dokładna data finałowej serii nie jest jeszcze znana. Fabułę poznamy wkrótce.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Norsemen lick your wounds now. But never forget. The war is not over ⚔️ Season VI of #VIkings coming to @HISTORY soon!

Post udostępniony przez VIKINGS (@historyvikings)

 

Zobacz również: Sex Education – Netflix zapowiada 2. sezon!

29 listopada 2017 roku zadebiutuje sezon 5A, czyli pierwsze dziesięć odcinków; kolejne dziesięć otrzymaliśmy na początku 2018. W głównych rolach ponownie pojawili się Gustaf Skarsgård (Floki), Alexander Ludwig (Bjorn), Alex Hogh Andersen (Ivar), Jordan Smith (Ubbe), Marco Ilso (Hvitserk) oraz Katheryn Winnicki (Lagertha). Ponadto do głównej obsady dołączył także Jonathan Rhys Meyers, który zagrał biskupa-wojownika imieniem Heahmun.

Piąty sezon rozpoczyna się od przejmującego przywódco nad armią wikingów Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez wspomnianego powyżej bohatera jego brata – Sigurda, stanowi podwaliny okrutnych walk. Synowie Ragnara obmyślają bowiem dokładnie swoje kolejne ruchy, po pomszczeniu śmierci własnego ojca. Bjorn podąża za swoim przeznaczeniem do Morza Śródziemnego, a Floki (Gustaf Skarsgård), który cierpi po stracie żony, Helgi, decyduje się ruszyć w ocean poświęcając się woli Boga.

Wikingowie to uznana przez krytyków seria, którą stworzył Michael Hirst. Jego produkcja powiada o niezwykłych przygodach najeźdźców i odkrywców Wieków ciemnych.

Źródło: Instagram/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z 4. sezonu serialu

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?