Wszystkie koszmary Stephena Kinga w zwiastunie serialu Castle Rock!

Stacja Hulu wypuściła do sieci najnowszy zwiastun serialu Castle Rock, w którym będziemy mogli zobaczyć bohaterów z wielu powieści mistrza grozy, Stephena Kinga.

Akcja serialu Castle Rock rozgrywa się w małym miasteczku Maine, które niejednokrotnie figurowało na kartach powieści kultowego pisarza. Była o nim mowa w Cujo, Mrocznej połowie, To, Sklepiku z marzeniami czy opowiadaniach takich jak Skazani na Shawshank. Spodziewać się zatem możemy swoistego mixu tych historii.  Castle Rock pierwszy serialem grozy który eksploruje tematy i światy łączące uniwersum Kinga, jednocześnie stawiając czoła niektórym z jego najbardziej kultowych i ukochanych historii.

W serialu wystąpią: André Holland, Melanie Lynskey, Sissy Spacek, Bill Skarsgård, Jane Levy oraz Scott Glenn. Jednym z producentów Castle Rock, jest J.J. Abrams, któremu udało się wskrzesić sagi Gwiezdnych Wojen oraz Star Trek, a także powołał do życia hit stacji HBO, Westworld. Showrunnerami są Sam Shaw oraz Dustin Thomason. Pierwszy sezon serialu będzie miał 10 odcinków i trafi na platformę Hulu 25 lipca 2018 roku

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprwadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?