Zakapturzona Sprawiedliwość na zdjęciach z planu serialu Watchmen?

Watchmen Brasil udostępnił na swoim profilu na Twitterze garść zdjęć z planu serialu Watchmen. Wśród nich znajduje się jedno sugerujące pojawienie się bohatera zwanego Zakapturzona Sprawiedliwość.

Na udostępnionych zdjęciach widać młodą kobietę i księdza granych odpowiednio granych przez Victorię Blade oraz Charlesa Greena. Jednak największe zaciekawienie fanów wzbudza zakapturzona postać siedząca na koniu. Wielu z nich może skojarzyć go z bohaterem zwanym Zakapturzona Sprawiedliwość – pierwszym zamaskowanym herosem z uniwersum Watchmen, którego tożsamość nigdy nie została ujawniona.

Zobacz również: Wiadomo już, kogo zagra Jeremy Irons w serialu Watchmen!

Szczegóły fabuły są trzymane póki co w tajemnicy. Showrunner serialu Damon Lindelof zapowiedział jednak już wcześniej, że jego dzieło nie będzie ekranizacją komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, tylko będzie się nim inspirował oraz ma być remiksem. Komiksy przyrównał do Starego Testamentu, który powstał w czasach, kiedy światem rządzili Reagan, Gorbaczow i Thatcher. Nowy serial ma być Nowym Testamentem, przystosowanym do czasów, w których dominującymi postaciami są Trump i Putin.

W obsadzie serialu Watchmen zobaczymy m.in. Reginę King (American Crime), Jeremy’ego Ironsa (Liga Sprawiedliwości), Dona Johnsona (Django), Tima Blake’a Nelsona (The Incredible Hulk), Louisa Gossetta Jr. (Oficer i Dżentelman) i Yahya Abdul-Mateena II (Aquaman).

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?