Zdążyć przed zmrokiem – premiera już dziś

Podmiejski las, w którym giną dzieci. Tajemnicę morderstw rozwiązuje detektyw Rob Reilly. Aby dojść prawdy, musi skonfrontować się z przeszłością. Już w dniu dzisiejszym o godz. 20:10 w Ale kino+ polska premiera telewizyjna nowego serialu Zdążyć przed zmrokiem na podstawie bestsellerowych powieści Tany French.

Obrzeża Dublina. W lesie Knocknaree zostają znalezione zwłoki 13-letniej Katy Devlin. Ślady wskazują na swego rodzaju rytualne zabójstwo. Sprawą zajmuje się śledczy Rob Reilly, dla którego dochodzenie jest wyjątkowo bolesne. W tym samym lesie wiele lat temu sam ledwo uszedł z życiem, a bandyty, który atakował dzieci nigdy nie złapano. Teraz Reilly ma szansę zamknąć traumatyczny rozdział z przeszłości. Przy śledztwie pomaga mu detektyw Cassie Maddox, która sama zmaga się z demonami z przeszłości.

Zobacz również: TOP 20 – Ciekawe seriale dające do myślenia!

Zdążyć przed zmrokiem – produkcja BBC przy współpracy z amerykańskim Starz i irlandzkim RTÉ jest ekranizacją dwóch pierwszych książek z cyklu kryminałów autorstwa Tany French – „Zdążyć przed zmrokiem” i „Lustrzanego odbicia” . Te dwie historie w jedno połączyła Sarah Phelp, scenarzystka znana ze świetnych adaptacji powieści Agathy Christie (m.in. „The ABC Murders” czy „And Then There Were None”). W rolach głównych zobaczymy Killiana Scotta w roli detektywa Roba Reilly’ego oraz Sarah Green jako Cassie Maddox.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Euston Films/Bernard Walsh

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?