Zendaya gwiazdą nowego serialu HBO

HBO ogłosiło, że w pilocie ich nowo powstającego serialu pt. Euphoria główną rolę ma zagrać Zendaya. Aktorkę mogliśmy ostatnio widzieć w takich filmach jak Spider-Man: Homecoming czy Król Rozrywki. Młodszej publiczności jest znana z produkcji stacji Disney Channel K.C. Undercover.

Zendaya szykowana do filmu Euphoria

For. kar z filmu Spiderman: Homecoming

Euphoria to remake izraelskiego serialu pod tym samym tytułem, emitowanym w 2012 i 2013 roku. Fabuła skupia się na młodych ludziach, którym nieobce są narkotyki, seks, miłość, media społecznościowe czy szukanie własnej tożsamości. Zendaya zagra 17-letnią Rue, która jest narkomanką i oszustką.

Dołączy do wcześniej już wybranej obsady, wśród której znajdują się: Maude Apatow, Angus Cloud, Eric Dane, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Nika King, Storm Reid, Hunter Schafer i Sydney Sweeney.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?