Żywioły Saszy – Ogień: nowe zdjęcia z serialu na podstawie powieści Katarzyny Bondy

Żywioły Saszy – Ogień to najnowsza produkcja Player Original oparta na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. Zaprezentowano nowe zdjęcia promujące serial z Magdaleną Boczarską w roli głównej.

Scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści Lampiony. Na przestrzeni siedmiu odcinków widzowie podążać będą za zagadką kryminalną, w której centrum znajdzie się główna bohaterka – Sasza Załuska, policyjna profilerka, która po 7 latach wróciła z Wielkiej Brytanii do Polski. Przydzielona do grupy policjantów spróbuje zapobiec serii podpaleń łódzkich kamienic oraz uporać się z własną, niełatwą przeszłością. Śledztwo okaże się wyjątkowo skomplikowane. Na drodze do rozwiązania sprawy stanie nie tylko brak jednoznacznych dowodów i tropów, ale też wątpliwości przełożonych i współpracowników co do umiejętności profilerki. W każdym kolejnym odcinku pojawi się nowy ślad prowadzący do rozwiązania sprawy.

Zobacz również: Nieobecni – ogłoszono nowy serial Player Original. Premiera jeszcze w tym roku

żywioły saszy ogień cyrwus

fot. TVN

Reżyserem produkcji jest Kristoffer Rus. Autorami scenariusza na podstawie powieści Katarzyny Bondy są Dana Łukasińska i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorka zdjęć to Karina Kleszczewska. Za scenografię odpowiada Aleksandra Kierzkowska, a za kostiumy Barbara Łagowska. Kierownikiem produkcji jest Jan Kaczmarski. Producentem wykonawczym – firma Bongo Media reprezentowana przez Mikołaja Wita oraz Dariusza Goczała. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk. Zdjęcia do serialu powstawały w Łodzi.

żywioły saszy ogień boczarska

fot. TVN

W obsadzie produkcji znaleźli się Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet.

Zobacz również: QUIZ NETFLIX: Jak dobrze pamiętasz filmy i seriale z września 2020?

Premiera serialu ma odbyć się jeszcze w tym roku na Player.pl.

żywioły saszy scena serial

fot. TVN

fot. TVN

żywioły saszy ogień boczarska

fot. TVN

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: fot. TVN

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?