1000 aktorów wzięło udział w pracach nad Red Dead Redemption 2!

Coraz to nowsze infromacje na temat nadchodzącego wielkimi krokami Red Dead Redemption 2 nie przestają zaskakiwać!

Niedawno dowiedzieliśmy się, że w nowej grze studia Rockstar na swojej drodze spotkamy aż 200 gatunków zwierząt. Kolejna nowiny również robi sporo wrażenie. Według informacji dziennikarza portalu The Telegraph w nagraniach do RDRa 2 uczestniczyło około 1000 aktorów, mający pomóc w ożywieniu mieszkańców Dzikiego Zachodu. Dzięki temu każdy bohater, jakiego spotkamy na własnej drodze będzie wyróżniał się własnymi cechami charakteru oraz poczuciem humoru.

Akcja Red Dead Redemption II została osadzona w 1899 roku. Okres ten to już praktycznie zmierzch ery Dzikiego Zachodu. Ostatni rewolwerowcy ginęli w pojedynkach, a nieliczni pozostali przy życiu decydowali się zaparkować swoje konie w stodole i odwiesić na dłużej kapelusz, ostrogi i pas z bronią.

Głównym bohaterem będzie Arthur Morgan – wyjęty spod prawa mężczyzna pracujący w gangu Dutcha Van der Linde’a. Razem ze swoimi kompanami zmuszony on jest uciekać przed mściwą ręką prawa, która ściga go za rozbój w miasteczku Blackwater. Złoczyńcy muszą umknąć nie tylko przed szeryfem i stróżami prawa, ale także przed niebezpiecznymi łowcami nagród.

Red Dead Redemption II zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 Xbox One już 26 października.

Źródło: The Telegraph / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?