Advertisement„Rise of the Tomb Raider” z nagrodą za najlepszy scenariusz!

Okazuje się, że Amerykańska Gildia Scenarzystów postanowiła przyznać nagrodę za najlepszą historię nie trzeciej odsłonie „Wiedźmina” ani tym bardziej jednej z najlepszych gier RPG zeszłego roku, a mowa tutaj o „Pillars of Eternity”, lecz najnowszej części „Tomb Raidera”! Wybór jest bardzo zaskakujący, ponieważ powyższe produkcje charakteryzują się znacznie bardziej rozbudowanymi, a także skomplikowanymi fabułami niż wspomniany zwycięzca, mimo to musiały uznać wyższość panny Croft. Należy tutaj dodać, że w konkursie brały udział scenariusze sporządzone przez członków Video Game Writers Caucus). 

Poniżej przypominamy zwiastun zwycięzcy najlepszego scenariusza roku 2015, a mowa tutaj o oczywiście o grze „Rise of the Tomb Raider”!

https://www.youtube.com/watch?v=qiYiddjc6cU

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?