Dishonored 2 – wiemy o jakie funkcje zostanie wzbogacony

Popularność Dishonored 2 jest na bardzo wysokim poziomie. Nic nie wskazuje też na to by miała słabnąć, zwłaszcza teraz gdy lada dzień światło dzienne ujrzy najnowsza, druga aktualizacja. Pierwsza, wprowadzona w grudniu dała nam tryb Nowa Gra Plus. A oto, co o drugiej aktualizacji mówi Bethesda:

Powiedzmy, że jesteś ostrożnym graczem, który lubi dokładnie przemyśleć każdą opcję… Od teraz za pomocą wielu suwaków możesz regulować nawet to jak bardzo jesteś skulony za barierami gdy się czaisz. Dzięki ponad 20 suwakom można bawić się ogromną ilością ustawień, wliczając w to jak szybko ma zadziałać strzałka usypiająca czy to, jak wielu aktywnych przeciwników będzie mogło rzucić się na nas jednocześnie.

Śmiałkowie lubiący więcej adrenaliny dostaną tryb Iron Mode. 

Nie tylko będziecie igrać z tym, że śmierć jest nieodwracalna, ale także nie będzie można ręcznie zapisywać czy wczytywać zapisów gry.

Twórca Dishonored 2, Dinga Bakaba, tak mówi o trybie Iron Mode:

Musisz żyć ze świadomością skutków swoich działań, albo ginąć z ich powodu.

dishonored 2

Druga aktualizacja pozwoli także na wybór misji i ponowne przechodzenie każdej z nich. Cały progres jaki się do tej pory osiągnęło, moce, ekwipunek i tak dalej pozostaną nienaruszone w trakcie gry.

Zobacz również: Assassin’s Creed 1389 – Nieoficjalne wiadomości o kolejnej części sagi!

Użytkownicy pecetów będą mogli cieszyć się aktualizacją w wersji beta już 18 stycznia, zaś użytkownicy PS4, Xbox One i ci pecetowcy nielubiący wersji beta na aktualizację muszą poczekać do 23 stycznia.

Źródło: gamespot.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Assassin’s Creed 1389 – Nieoficjalne wiadomości o kolejnej części sagi!

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?