Injustice 2 – widowiskowy zwiastun fabularny!

Wytwórnie Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment właśnie opublikowały oficjalną zapowiedź fabularną Injustice 2! Rzeczona gra jest kontynuacją niewątpliwego przeboju pt. Injustice: Gods Among Us, w której mieliśmy okazję toczyć pojedynki na wielopoziomowych arenach z udziałem znanych z kart komiksów ze stajni DC superbohaterów. Przygotujcie się zatem na najnowsze dzieło zgarniającego nagrody studia NetherRealm Studios – nadchodzi bowiem czas wielkich bohaterów oraz równie potężnych złoczyńców! Injustice 2 będzie dostępne na PlayStation 4 i Xbox One już 16 maja!

https://www.youtube.com/watch?v=Uf-_-CuetzM

Zobacz również: Batman vs Flash? Pierwsza zapowiedź gry Injustice 2!

Injustice 2 da Wam możliwość doświadczenia niesamowitych wrażeń poprzez skosztowanie walk zakrojonych na znacznie większa niż poprzednio skalę. Każda potyczka określa Cię w grze, gdzie gracze są uosobieniem ikonicznych bohaterów z uniwersum DC z unikalnym i potężnym wyposażeniem zdobytym podczas kolejnych wyzwań. Po raz pierwszy gracze otrzymają możliwość modyfikacji swoich bohaterów wedle własnych upodobań, z czym wiążę się zarówno wygląd, jak i styl walki oraz rozwój w wielu różnych trybach oferowanych przez producentów.

Injustice 2 2Fot. Materiały prasoweFot. Materiały prasowe

Injustice 2 będzie kontynuować porywającą historię przedstawioną w poprzedniczce, tak więc Batman i jego sojusznicy pracują nad odbudową społeczeństwa oraz jednocześnie borykają się z tymi, którzy pragną przywrócić reżim Supermana. Pośród chaosu pojawia się nowy zawodnik, przez którego życie Ziemian znów znajdzie się w niebezpieczeństwie. Gracze otrzymują do wyboru cały zestaw znanych postaci z uniwersum DC, począwszy od ulubieńców fanów, takich jak: Batman, Superman, Supergirl i Aquaman, a skończywszy na zadziwiających nowych złoczyńcach, dla przykładu Atrocitus i Goryl Grodd. Batalie zaś będę się toczyć na arenach, które ewoluowały zarówno pod względem skali, jak i różnorodności. Zobaczycie zatem znane lokacje takie jak: Metropolis, Gotham City i Atlantis.

Injustice 2

Źródło: screenrant.com /Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?