Advertisement
banner

„Street Fighter V” – nowy zwiastun leciwej serii bijatyk!

Wytwórnia Capcom z okazji premiery nowej odsłony swojej leciwej serii bijatyk zatytułowanej „Street Fighter” postanowiła opublikować dynamiczny zwiastun omawianej gry, która pojawiła się wczoraj na PC i PS4 w Ameryce oraz Polsce. Wspomniany trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=MsihqvcTZU0

Sama gra to w dalszym ciągu stary dobry „Street Fighter”, do którego tym razem dodano nowych zawodników oraz kilka ciekawych rozwiązań. Jednakże mechanika rozgrywki nie uległa jakimś znacznie większym zmianom w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu. Warto natomiast wspomnieć, że twórcy zachowali klasyczne tryby, takie jak: tryb fabularny, pojedyncze starcie, multiplayer, wspólny ekran czy też turniej. Jeśli zaś chodzi o grafikę, to uległa ona nieznacznej poprawie względem czwórki i dalej odznacza się pastelowymi barwami i poniekąd komiksową kreską. 

Street Fighter

Źródło: ComicBook.com

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?