Advertisement
Advertisementpixel

Torment: Tides of Numenera – nowe zwiastuny nakreślają nam fundamenty rozgrywki!

Ciekawe questy, satysfakcjonujący system rozwoju postaci, dobry system walki i wciągająca fabuła – to są podstawy każdego RPGa. Jako duchowy następca kultowego klasyka Planescape: Torment, Torment: Tides of Numenera ma raczej zagwarantowane to ostatnie – a pozostałe trzy elementy pokazane są na nowych zwiastunach udostępnionych przez twórców.

https://www.youtube.com/watch?v=wbg2UkpRsno

Walka była największą słabością gry osadzonej w multiwersum Planescape’a – w swojej nowej produkcji, InXile postanowiło nie dopuścić, by Tides of Numenera odziedziczyło tę wadę. Oprócz systemu kryzysów (którymi mogą być nie tylko potyczki z przeciwnikami ale także na przykład rozbrajanie bomby) najnowszy zwiastun przybliża też jak wygląda rozwój postaci.

Zobacz również: Ostatni Bastion – zwiastun trzeciego dodatku do gry The Division!

Drugi trailer jest jeszcze ciekawszy gdyż jest interaktywny, co pozwala graczom doświadczyć jak może się potoczyć jedno z zadań pobocznych, które mogą napotkać na swojej drodze w Tides of Numenera. Jeżeli jeszcze nie wiecie czy szykować pieniądze na koniec lutego, kiedy zapowiedziana jest premiera – koniecznie zobaczcie poniższy film i oceńcie, czy jest to gra dla Was! Pamiętajcie, że gra dostanie też pełen polski dubbing z Piotrem Fronczewskim – jak to miało w przypadku polskich wersji gier ze złotej ery RPG, takich jak Baldur’s Gate.

https://www.youtube.com/watch?v=qfp4Lqdsx84

Źródło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?