• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Do premiery For Honor zostało coraz mniej czasu i z tej okazji prezentujemy pełną zawartość edycji kolekcjonerskiej gry. Ubisoft przyzwyczaił graczy do wydawania okazałych zestawów przygotowanych z myślą o kolekcjonerach, jak choćby te ze słynnej serii Assassin's Creed. Nie inaczej jest w przypadku For Honor, gdzie francuski wydawca postawił na wysoką jakość kompletu. Gracze, którzy zdecydują się na zakup edycji kolekcjonerskiej For Honor znajdą w zestawie:

  • Grę For Honor w edycji Gold
  • Kolekcjonerskie pudełko
  • Duże 3 metalowe hełmy na stojakach ze świata gry w skali 1:3
  • Ekskluzywna litografia
  • Ścieżka dźwiękowa z gry na płycie
  • Season Pass

https://sits-pod39.demandware.net/dw/image/v2/ABBS_PRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog/en_US/dwece91fd4/images/large/57d8315e29e12317248b4567-2.jpg?sw=783&sh=440&sm=fit

Trzeba przyznać, że hełmy prezentują się niezwykle efektownie. Reprezentują one trzy frakcje dostępne w grze: Wikingów, Rycerzy i Samurai. Okazała jest również cena. Przy zakupie takiego zestawu gracze muszą się liczyć z wydaniem 140 euro w wersji na PC i 150 w wersji na konsole, co stanowi wydatek ponad 600 zł. Jakość i wysoką dbałość o detale edycji kolekcjonerskiej, najlepiej widać w materiale przygotowanym przez japoński odział Ubisoftu, w którym prezentowany jest "unboxing" zestawu.

Warto odnotować, że już jutro (26-29.01) rozpoczną się zamknięte i ostateczne beta-testy For Honor. Sprawdzić będzie można 9 grywalnych postaci, w trzech różnych trybach gry i na trzech mapach.  Premiera For Honor została zaplanowana na 14 lutego i pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Źródło: ppe.pl, ilustracje: ubi.com, gameplaying.info

 

Wiesz, co z tym zrobić


Jakub Najmoła

Jakub Najmoła

Dziennikarz

O mnie:

Kinoman i meloman w jednej osobie. Z pasji dziennikarz, z powołania przyszły prawnik. Fan "Wiedźmina", PlayStation, piłki nożnej i sportów walki.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.