Advertisement Advertisement
banner

Telltale Games przedstawia nową grę z serii „The Walking Dead”

Po ogromnym sukcesie dwóch poprzednich przygodówek z serii „The Walking Dead” studio Telltale Games wraca ze swoim flagowym produktem. Właśnie zaprezentowali oni 6 pierwszych minut rozgrywki z „The Walking Dead: Michonne” której główną bohaterką będzie znana doskonale z serialu AMC postać. Materiał możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=gMRk7vI88zY

Gra ma skupić się zarówno na wydarzeniach sprzed akcji serialu, jak i tych do których doszło po tym jak Michonne opuściła Ricka, Carla oraz spółkę. Pierwszy epizod nowej produkcji pojawi się 23 lutego. W kolejne 2 będzie można zagrać w marcu oraz w kwietniu.

 

Studio Telltale Games stworzyło jak do tej pory dwie gry z uniwersum stworzonego przez Roberta Kirkmana. Obie opowiadały historię niepowiązaną w żaden sposób z serialem, miały innych bohaterów, jednak nie przeszkodziło im to w zdobyciu uznania na całym świecie i trafieniu do prawie 50 milionów nabywców.

źródło:comicbookmovie.com

Redaktor

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.

Kontakt pod [email protected]

Twitter: xkolek1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?