• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Na pewno nikomu nie trzeba przedstawiać studia Platige Image, w którym pracuje chociażby Tomasz Bagiński i które tworzyło animacje do takich gier jak Ryse: Son of Rome, For Honor czy Total War: Warhammer. Owa polskia firma współpracowała również z Ubisoftem przy grze Watch Dogs 2, tworząc animowany zwiastun promocyjny do tego tytułu.

Efektem współpracy był 2-minutowy zwiastun kinowy (powyżej), który okazał się o wiele bardziej zaawansowanym projektem, niż to na pierwszy rzut oka widać. O tym, jak przedstawia się skala produkcji, największych problemach realizacyjnych oraz współpracy z takim gigantem opowiadają w poniższym materiale video koordynatorzy oraz reżyser całego projektu.

Zobacz również: najlepsze ekranizacje gier video!

Watch Dogs 2 - dzieło studia Ubisoft w Montrealu to kontynuacja wydanej w 2014 roku gry. Podobnie jak w poprzedniej części bohaterem jest haker, który używa swoich zdolności do walki z korporacją Blume i jej systemem CtOS - ulepszonym do nowej wersji po wydarzeniach z oryginalnego Watch Dogs. O ile akcja pierwszej części serii działa się w Chicago, tak sequel zabierze nas do słonecznego San Francisco i zaoferuje nam dwa razy większy świat gry. Pierwsze recenzje wskazują, że zmiany uczynione względem pierwszej części wyszły produkcji na dobre.

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.