Advertisement
Advertisementpixel

Bethesda pracuje nad siedmioma nowymi projektami!

Todd Howard w rozmowie z portalem Glixel zdradził, że Bethesda tworzy trzy nowe tytuły. Dwa z nich mają powiększyć grono „klasycznych” tytułów studia, natomiast trzeci to gra mobilna. Jednak podsumowując całą działalność Bethesdy dla IGN, stwierdził, że w sumie trwają prace na 7 nowymi projektami.

Zobacz również: Prey – gra ma mieć szeroki zakres różnych zakończeń

Jesteśmy teraz więksi, więc chcemy wydawać więcej tytułów. Mamy dwa wielkie projekty, które skalą przypominają nasze dotychczasowe gry, lecz są od nich jeszcze większe. Pracujemy nad nimi jednocześnie, ale premiery będą rozłożone w czasie. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele na ich temat, ale przyznam, że są większe niż cokolwiek, co wcześniej zrobiliśmy. Są nieco inne, ale wpisują się w to, do czego przyzwyczailiśmy graczy.

Znamy na pewno dwa z wymienionych projektów, to Fallout 4 na VR i The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch. Oprócz tego możliwe też, że którymś z nich jest kolejna część The Elders Scrolls, jednak w tej sprawie Bethesda stanowczo nabiera wody w usta. Jeżeli zaś chodzi o gry mobilne, studio na pewno będzie korzystać ze swojego doświadczenia, zdobytego przy Fallout Shelter. Howard zdradził przy okazji, że grę ściągnięto już 75 milionów razy, czyli o 25 milionów więcej niż w czerwcu zeszłego roku.

https://www.youtube.com/watch?v=5mlEwVnGXTU

Źródło: glixel.com, ign.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?