• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Pojawił się nowy zwiastun do Injustice 2, tym razem skupia się on na postaci Superman oraz historii, która pojawi się w tle rozgrywki. Dzięki niemu poznaliśmy też kolejną postać, którą będziemy mogli stanąć do walki - Cyborga. Historia będzie kontynuować wątki z poprzedniej odsłony gry - Batman stara się odbudować niepewny ład społeczny po obaleniu reżimu Supermana. Utrudniają mu to przeciwnicy, zarówno ci starzy, jak i nowi, w dodatku Supermanowi najwyraźniej udaje się uciec na wolność. Razem z nowymi sojusznikami ponownie będzie usiłował raz na zawsze pozbyć się przestępczości z listy problemów ludzkości. W niezbyt przyjemny sposób.

Zobacz również: South Park: The Fractured But Whole - Premiera gry ponownie opóźniona

Injustice 2 jest kontynuacją przeboju pt. Injustice: Gods Among Us, w którym mieliśmy okazję toczyć pojedynki na wielopoziomowych arenach z udziałem znanych z kart komiksów DC Universe superbohaterów. Przygotujcie się zatem na najnowsze dzieło zgarniającego nagrody studia NetherRealm Studios - nadchodzi bowiem czas wielkich bohaterów oraz równie potężnych złoczyńców! Gra będzie dostępna na PlayStation 4 i Xbox One już 16 maja 2017 roku.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Marta Kucharska

Marta Kucharska

O mnie:

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z zawodu i zamiłowania dziennikarka swoją specjalizację upatrująca w elektronicznej rozrywce. W pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.