Advertisement
Advertisementpixel

Wyciekły informacje o Batman: Arkham Insurgency

Warner Bros. zapowiadało na 8 marca „wielkie nowiny” dla fanów gier z Batmanem. Wygląda jednak na to, że ktoś postanowił wyprzedzić konferencję studia, ponieważ w sieci pojawiła się ogromna ilość informacji o Batman: Arkham Insurgency, gry przygotowywanej przez montrealski oddział.

Za przecieki odpowiada podobno jeden z pracowników WB Montreal. Według jego informacji studio pracowało nad dwoma tytułami: kolejną odsłoną serii Batman: Arkham oraz produkcją w stylu Suicide Squad, jednak ten drugi projekt skasowano, aby skupić się całkowicie na pierwszym. Chociaż autor przecieków miał pracować nad Suicide Squad, posiadał też sporo ciekawych informacji o nadchodzącym Batmanie. Uwaga na spoilery!

Zobacz również: Kim jest Dick Grayson? Historia superbohatera #26

Gra jest przygotowywana od 2014 roku i będzie działać na silniku z Arkham Knight. Batman: Arkham Insurgency zostanie osadzone 3 lata po wydarzeniach Arkham Origins, głównymi bohaterami są oczywiście Batman oraz towarzyszący mu już drugi rok Robin. Fabuła skupi się wokół nadmorskiej dzielnicy Gotham, wielkością podobną do trzecieś wyspy z Arkham Knight, jednak tym razem będziemy mogli wejść do większości budynków. Na mapie pojawią się także cywile potrzebujący ratunku.

batman arkham knight

Wszystko zacznie się od tego, że po masywnych ucieczkach przestępców z Blackgate i Arkham Asylum, policja stracji kontrolę nad Gotham. Naszymi głównymi przeciwnikami będzie Owlman oraz Court of Owls, jednak w trakcie rozgrywki spotkamy także Maxie Zeus, Dollmaker, Killer Moth, Anarky, Two-Face, Blockbuster, Ventriloquist, Cornelius Stirk, Tweedledee oraz Tweedledum, Dusan al Ghul, Mad Monk, Dala, Riddler, oczywiście nie zabraknie także Jokera.

Zobacz również: Matt Reeves powraca! The Batman w końcu otrzymuje reżysera!

Premiera Batman: Arkham Insurgency podobno jeszcze w listopadzie, możliwe jednak, że będą pewne opóźnienia, ponieważ projekt miał być zaprezentowany jeszcze pod koniec ubiegłego roku.

Źródło: ppe.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?