BlizzCon 2017 zapowiedziany!

Zbliża się kolejny, juz jedenasty, BlizzCon! Na oficjalnej stronie Blizzarda pojawiła się informacja, iż impreza odbędzie się 3-4 Listopada, tradycjinie w Anaheim Convention Center w Kalifornii. Bilet  w tym roku został wyceniony, tak jak w poprzednim, na 199$.

Dla niewtajemniczonych BlizzCon jest największym wydarzeniem organizowanym przez amerykańskiego giganta przemysłu gier komputerowych w ciągu roku. Event obejmuje nie tylko zapowiedzi, plany oraz pomysły związane z wszystkimi prodkucjami Blizzarda, lecz także rozrywki dla fanów w postaci turniejów, czy też konkursów cosplay.

blizzcon stage

Zobacz również:Christie Golden- Narodziny Hordy- recenzja pierwszej książki z serii Blizzard Legends

Organizatorzy pomyśleli również o fanach z najdalszych zakątków świata, którzy nie mogą sobie pozowlić na wyjazd do słonecznej Kalifornii. W samo centrum zdarzeń ma ich przenieść bilet wirtualny. Pomysł wporwadzony w 2014 roku ma na celu udostępnienie, za pośrednictwem sieci, transmisji na żywo prosto z eventu. Posiadacz internetowej przepustki może z zacisza domowego śledzić przebieg wielkiego święta graczy, jakim niewątpliwe jest BlizzCon. Cena owego biletu jeszcze nie została podana, lecz w najbliższym czasie ma to uledz zmianie.

Czym zaskoczy nas tym razem Michael Morhaime i spółka? Diablo 4? Warcraft 4? Co dalej z Legionem? Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje! 

Źródło:blizzcon.com / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe.

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?