the old guard background Advertisement

Nowy gameplay z postacią nekromanty z Diablo III

Jeszcze w listopadzie zeszłego roku otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego dodatku do Diablo III. Przebudzenie Nekromantów, jak można się domyślić z nazwy, wprowadzi możliwość rozgrywki klasą nekromanty, dobrze znanej z Diablo II. Teraz dzięki serwisowi DualShockers możemy zapoznać się z trwającym niemal 3 i pół minuty fragmentem rozgrywki nekromantką. Ponadto opublikowane zostały także grafiki koncepcyjne przedstawiające dokładny wygląd dostępnych postaci. Niestety nadal nie poznaliśmy daty premiery ani ceny dodatku.

https://www.youtube.com/watch?v=UJ11smOFxhY

Na filmiku możemy zobaczyć, jak w praktyce wyglądać będą niektóre ze skilli nekromanty: przywołanie Krwawego Golema, Nova Krwi oraz Ponura Kosa. To trzy potężne ataki, przy których zalecana jest ostrożność, ponieważ mogą oddziaływać także na naszego bohatera. Krawawy Golem opróncz walki może w razie potrzeby wspomóc leczeniem, Nova Krwi do swojego działania wykorzystuje zarówno punkty życia, jak i esencję nekromanty, natomiast Ponura Kosa raniąc przeciwnków, przywróci część punktów esencji. Do tego innymi z możliwości klasowych będzie, chociażby Pożarcie zwłok pozwalające odzyskać Punkty Zdrowia i esencji lub Pijawka, czyli częściowe przessanie zdrowia z przeciwników na nekromantę i jego sojuszników.

Zobacz również: BlizzCon 2017 zapowiedziany!

W ramach pakietu Przebudzenie Nekromantów, oprócz nowej klasy, gracze otrzymają również zwierzaka, dodatkowe miejsca na dwie postacie, ramkę portretu, ozdobne skrzydła, sztandar, proporzec oraz symbol na sztandarze. Na posiadaczy wersji PC czekają również dwie dodatkowe zakładki w skrytce. Dodatek ukaże się również na Xbox One i PlayStation 4.

Diablo 3

2017 03 14 165618

2017 03 14 165625

2017 03 14 165636

2017 03 14 165641

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: Blizzard Entertainment

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?