• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

 Wszystko wskazuje na to, że Blizzard szykuje miłą niespodziankę dla fanów StarCrafta. Choć studio odmawia jakichkolwiek komentarzy na ten temat, to według nieoficjalnych informacji gra ta może się ukazać nawet latem tego roku.

Według koreańskiej strony Sports Seoul, która pisze głównie o E-Sporcie potwierdziła ostatnio te informacje i przekonuje, że oficjalne stanowisko firmy może się pojawić jeszcze w tym tygodniu. Gra ma być tak samo grywalna i wszystkie jej założenia mają być podobne, jedyna zmiana ma dotyczyć grafiki. Gra została już zresztą (wedle plotek) zaprezentowana wybranym ważnym osobom, takim jak sponsorzy, czy youtuberzy.

Nie byłby to zresztą nowy pomysł. Nie tak dawno do sklepów trafiła odświeżone wersja gry Heroes III. Edycja HD miała być nie tylko sposobem na przypomnienie fanom o tej klasycznej grze, ale też miała sprawić, że ludzie, którzy od lat twierdzą, że kolejne części tej sagi nie są w stanie dorównać trójce, dostali w końcu coś dla siebie. Poniżej można zobaczyć zwiastun tej produkcji. 

Zobacz również: Super Mario Run trafia na Androida

Późniejsze recenzje odświeżonej wersji Heroes III nie były zbyt pochlebne. Fani narzekali na to, że poza nową szatą graficzną, twórcy nie przygotowali właściwie żadnych niespodzianek. Nie wprowadzono nowych jednostek, zamków, czy bohaterów. Czy Blizzard nie tylko zaczerpnie inspiracje, ale też nauczy się na błędach Ubisoftu?

Źródło: pcgamer.com/Fotografia wprowadzenia: gamesale.cz

 

Wiesz, co z tym zrobić


Piotr Stokłosiński

Piotr Stokłosiński

O mnie:

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.