• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
patticakes zwiastun

Najważniejsza seria gier ostatnich lat na Playstation, Uncharted, zawsze stała dobrymi czarnymi charakterami. Tak jak w przypadku ogólnej jakości gry tak i tutaj można stwierdzić że szczytem była dwójka z Harrym Flynnem i Zoran Lazarevicem, jednak nigdy szwarccharakter nie został potraktowany po macoszemu. O tym czy w nadchodzącym dużym dodatku do gry, The Lost Legacy, nie będzie inaczej jeszcze się przekonamy, jednak już teraz możemy jak najnowszy villain będzie wyglądać. Panie i panowie, przed państwem Asav:

Zobacz również: For Honor - Quo vadis Ubisoft?

fot. Naughty Dog

Twórcy gry, studio Naughty Dog zapowiada że The Lost Legacy nie będzie kolejnym króciutkim DLC, a pełną samodzielną historią wpisującą się w ramy uniwersum Nathana Drake'a. Nie znamy jeszcze szczegółów odnośnie ceny ani daty premiery dodatku, poza tym, że pojawi się o jeszcze w tym roku. Następny będzie już bowiem rokiem premiery The Last of Us: Part II.

źródło: IGN / ilustracja wprowadzenia: Naughty Dog

 

Wiesz, co z tym zrobić


Łukasz Kołakowski

Łukasz Kołakowski

Dziennikarz

O mnie:

Z zawodu publicysta. W redakcji Movies Room recenzuje filmy już od 2015 roku. Uwielbia produkcje Pixara, "Wesele" Smarzowskiego i Breaking Bad.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.