• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Dziś, 1 marca ma miejsce europejska premiera gry akcji z elementami RPG - Horizon: Zero Dawn, produkcji studia Guerilla Games, wydanej przez Sony.

Ziemia nie należy już do ludzi w tym tytule, oferującym ciekawe podejście do tematyki postapokaliptycznej. Teraz naszą planetą rządzą na wpół oszalałe maszyny, często podobne do dinozaurów. Bohaterka gry, Aloy została porzucona przez swoje plemię. Teraz musi przeżyć w brutalnym świecie i odkryć swoje przeznaczenie. Gra oferuję ciekawe połączenie tematyki prehistorycznej, gdzie ludzie żyją w koczowniczych plemionach i polują na wielkie bestie - z zaawansowanym technologicznie światem przyszłości (którego elementem są te wielkie bestie, w rzeczywistości będące maszynami).

Gra wychodzi tylko na PlayStation 4.

Cena gry waha się w zależności od edycji i wynosi od 230 do 260 złotych za edycję zwykłą i 460 złotych za edycję kolekcjonerską (w skład której, oprócz fizycznej wersji gry, wchodzą dodatkowe ubrania i bronie oraz materiały w grze, artbook, figurka, solidne pudełko i ekskluzywny dynamiczny motyw PS4) . W sklepie PS Store dostępne są cyfrowe wersję za 250 złotych za edycję zwyczajną oraz 294 za Cyfrową edycję Deluxe (z dodatkowymi ubraniami, broniami i materiałami i oraz cyfrowym albumem z grafikami z gry).

Zobacz również: Horizon Zero Dawn - recenzja gry!

Horizonfot. Materiały prasowe

Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tadeusz Mencel

Tadeusz Mencel

Dziennikarz

O mnie:

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.