Advertisement Advertisement
banner

„Far Cry Primal” – zobacz premierowe zwiastuny!

Mamy dla Was z okazji dzisiejszej premiery nowego dzieła studia Ubisoft pt. „Far Cry Primal” na PS4 I XONE dwa zupełnie nowe zwiastuny wspomnianej gry. Pierwszy to czysty gameplay, a drugi to trailer live-action. Zapraszamy do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=S3pSCYPHXx0

https://www.youtube.com/watch?v=GfPRO2J4Gmk

Opisywana gra stanowi, podobnie jak „Far Cry 3: Blood Dragon”, spin-off luźno powiązany z główną serią. O ile w przypadku nadmienionego dzieła mieliśmy do czynienia z futurystyczną przygodą, to tym razem twórcy oferują nam niecodzienną wyprawę do czasów prehistorycznych. Miejscem akcji jest fikcyjna kraina Oros, która oferuje graczom bogaty i zróżnicowany świat, począwszy od tropikalnych lasów, a na górzystych, okrytych śniegiem terenach skończywszy. Bohaterem nowego dzieła Ubisoftu jest Takkar – łowca będący jedynym ocalałym z rzezi dokonanej na jego pobratymcach przez obce plemię. Opuszczony przez najbliższych protagonista, zmuszony jest przetrwać na nieprzyjaznych terach, a w konsekwencji założyć zupełnie nową osadę.

Mechanika rozgrywki nie uległa znaczącym zmianom. Jedyna zauważalna różnica to brak broni palnej i wyraźne postawienie na survivalowy aspekt gry. Poza tym omawiana produkcja to dalej dynamiczny FPP. 

„Far Cry Primal” będzie również dostępny na komputery stacjonarne. Jego premiera na rzeczonej platformie zaplanowana jest na 1 marca.

Far Cry 1

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?