13 milionów graczy wcieliło się w Agenta 47 w grze Hitman

Nowa odsłona popularnej serii Hitman, na początku budziła nie małe kontrowersje związane z epizodycznym sposobem wydania gry. Sami twórcy z IO Interactive mówią, że ta decyzja niemal zabiła ich dzieło. Całe szczęście tytuł zyskał drugą młodość w momencie wydania edycji pudełkowej na rocznicę publikacji pierwszego epizodu.

Pomimo tego, że twórcy pracują już nad nowym projektem, nadal dbają o swoje poprzednie dziecko. Niedawno do sprzedaży trafiła edycja ostateczna, która zawiera wszystko co do tej pory zostało wydane w ramach gry Hitman. Gracze dostają wszystkie opublikowane epizody kampanii, dodatki oraz kontrakty. Ponad to, grę wzbogacono o kilka okazjonalnych strojów dla Agenta 47.

Zobacz również: VR totalną porażką? Sony liczy straty

Podczas obecnie trwającej imprezy Nordic Game 2018, jeden ze współwłaścicieli studia, Hakan Abrak, pochwalił się, że zarejestrowano już 13 milionów graczy w Hitmanie. Jest to ogromny skok w porównaniu do poprzednio naliczonej liczby 7 milionów. Taki wynik pozwala mieć nadzieję na powstanie kontynuacji przygód o bezwłosym zabójcy.

Przypominamy, że premiera pierwszego epizodu nastąpiła w dniu 11 marca 2016 roku. Hitman następnie został wydany w pełnej wersji pudełkowej, zawierającej całą kampanię fabularną 31 stycznia 2017 roku. 18 maja tego roku na sklepowe pułki trafiła już ostateczna wersja przygód Agenta 47.

Źródło: destructoid.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?