• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Strzelanina na podstawie filmu Quentina Tarantino doczekała się kolejnego trailera. Tym razem możemy zobaczyć o wiele więcej. Pokazano rendery postaci w przerywnikach filmowych oraz fragmenty gameplayu. Okazuje się, że całość będzie utrzymaną w komiksowej stylistyce strzelaninką z widokiem izometrycznym. Nasuwa to niepokojące skojarzenia z ostatnią grą z serii Ghostbusters, która wykorzystywała identyczny patent i wypadła niezwykle słabo. Podobnie użytkownicy youtube'a nie szczędzą negatywnych komentarzy oraz kciuków w dół dla tego video, ale najlepiej będzie, jak obejrzycie je sami i zadecydujecie, czy warto dać Reservoir Dogs: Bloody Days szansę.

Gra dostępna będzie na Steamie od 18 maja. W międzyczasie można jeszcze wspomnieć dawniejsze czasy wraz z pierwszą grową adaptacją Wściekłych psów. To zupełnie innego typu rozgrywka, lecz mimo upływu lat być może wciąż bliżej jej do tarantinowskiego klimatu niż Bloody Days?

Zobacz również: recenzja filmu Szybcy i wściekli 8!

źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Krzysztof Warzała

Krzysztof Warzała

Dziennikarz

O mnie:

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur. Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.