• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Injustice 2 nie zwalnia tempa! W sieci został udostępniony piąty i zarazem ostatni już trailer z serii Shattered Alliances, przedstawiający nowych bohaterów. W finalnej odsłonie cyklu NetherRealm prezentuje nam Brainiaca, superinteligentnego kosmitę z planety Colu znanego także jako Kolekcjoner Światów.

Zaprezentowany materiał filmowy skupia się głównie na fabule. Brainiac przybywa na Ziemię w poszukiwaniu Supermana, jego odwiecznego rywala. Obcy dowiaduje się, jakoby bohater z charakterysytycznym S na piersi przeżył atak kryptonitem i ukrywa się wśród ludzi. Brainiac wyrusza więc z misją, aby położyć ostateczny kres swojemu wrogowi, nie oszczędzając w środkach i wprowadzając chaos na całej Ziemii.

Zobacz również: Injustice 2 - Poison Ivy wdzięczy się w nowym fragmencie z rozgrywki

Udostępniona animacja pozwala nam również zaobserwować nowego championa w akcji. Superintelignetny kosmita będzie walczył przy pomocy robotycznych ramion, które wyrastają z jego ciała. Brainiac będzie również używał kinetycznych zdolności aby odpychać i ogłuszać swoich przeciwników.

Do premiery Injustice 2 zostało zaledwie kilka tygodni, a Brainiac nie jest jeszcze ostatnim bohaterem, który ma zagościć w tej produkcji. NetherRealm zapowiedziało kolejną premierę nowego championa już na 28 kwietnia. Czym jednak tym razem zaskoczy nas producent, tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że produkcja bardzo prężnie się rozwija i aspiruje do bardzo dobrego tytułu i obowiązkowej pozycji dla każdego fana nie tylko bijatyk, ale również uniwersum DC.

Źródło: gamespot.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Rafał Pilch

Rafał Pilch

O mnie:

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.