Bethesda zapowie na E3 dwa nowe projekty?!

Do największych targów elektronicznej rozrywki – E3 – zostało już jedynie półtora miesiąca. Można się zatem spodziewać, że wydawcy już niedługo zaczną się prześcigać w uchylaniu rąbków tajemnicy swoich pokazów. W tym roku pierwsza wystartowała Bethesda, która rozesłała dziennikarzom zaproszenia z intrygującym obrazkiem. Znajdziemy na nim odniesienia do wszystkich największych marek studia: Doom, Fallout, Dishonored, The Elder Scrolls, Quake czy Prey. Wszystkich jednak najbardziej zaintrygowały dwie sekcje będące „w budowie”. Spekulacji na ich temat jest oczywiście wiele.

Zobacz również: Figurkowa gra bitewna osadzona w świecie gier Fallout już w tym roku!

bethesda zap2

Pierwszą i najważniejszą jest przypuszczenie, że podczas E3 zostanie ogłoszona nowa odsłona cyklu Wolfenstein. Prace nad tytułem zdradzili już aktorzy; Alicja Bachleda-Curuś już w 2015 roku wygadała się o tworzonej kontynuacji strzelanki studia Machine Games, z kolei w październiku zeszłego roku Brian Bloom, znany z roli B.J. Blazkowicza, potwierdził, że prace trwają już w najlepsze. A trzy miesiące sam Pete Hines mówił, że nie może się doczekać ujawnienia kolejnego projektu studia Machine Games, ponieważ jest „totalnie odjechany”.

Czego dotyczy druga budowa? To największa zagadka. Może to być druga kontynuacja wyczekiwana przez graczy – The Evil Within, a może całkiem nowy projekt? Co wy byście chcieli zobaczyć?

Konferencja Bethesdy została zaplanowana na niedzielę, 11 czerwca – w Polsce będzie to poniedziałek, 12 czerwca, godzina 4:00 rano.

Źrodło: gameinformer.com/ Ilustracja wprowadzenia: Bethesda Softworks

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?