Total War: Warhammer 2 – pierwszy zwiastun na silniku gry!

Po ogłoszeniu zakończenia tworzenia nowych dodatków do pierwszej części Total War: Warhammer w marcu tego roku, po której wkrótce nastąpiła zapowiedź sequela, teraz doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna na silniku gry. Wygląda na to, że Creative Assembly po dużym doświadczeniu zbudowanym na seriach historycznych coraz lepiej czuje się w grach osadzonych w fikcyjnym świecie Warhammera fantasy.

https://www.youtube.com/watch?v=g3CmxjTFv_Y

Zobacz również: Injustice 2- zawartość pierwszego dodatku ujawniona!

Na pierwszy ogień poszli Jaszczuroludzie — frakcja dość rzadko pojawiająca się w komputerowych adaptacjach tego uniwersum. Zapewne twórcy chcą pokazać jedną z największych zalet swojego produktu — dużą dostępną różnorodność armii. Podczas gdy większość gier osadzonych czy to w Warhammerze fantasy, czy 40 000 koncentruje się na najbardziej rozpoznawalnych frakcjach, strategia postawienia na różnorodność była zawsze dużą zaletą produktów, które się na nią zdecydowały. To mogło zdecydować o sukcesie zarówno pierwszego Total War: Warhammer jak i Warhammer 40 000 Dawn of War.

Lizardmen

Źródło: Gamespot.com / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Creative Assembly.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?