• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook
zajawka reklama

Dziś, 16 maja ma premierę Injustice 2, gra produkcji NetherRealm Studios, wydana przez Warner Bros Interactive Entertainment.

Po pokonaniu reżimu Supermana, Batman i jego sojusznicy zajmują się rozmontowywaniem jego struktur, odbudowaniem zdrowego społeczeństwa i utrzymywaniem porządku. Nie dane im jednak będzie dokonać tego w spokoju — będą musieli walczyć zarówno z odtwarzającymi się grupami przestępczymi, jak i z pozostałościami rządów Supermana — a także z zewnętrznymi zagrożeniami, takimi jak Brainiac czy Darkseid.

Dziś gra wychodzi tylko na PS4 i Xbox One. Choć premiera na PC nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, jest ona bardzo prawdopodobna, biorąc pod uwagę politykę wydawniczą twórców — do tej pory prawie każda gra NetherRealm Studios, w tym pierwsza część Injustice, została wydana na PC.

Cena waha się w zależności od edycji — są trzy zwyczajna, Deluxe z pierwszym DLC oraz Ultimate- ze wszystkimi dodatkami. Ich cena niezależnie od platformy wynosi od 190 do 230 złotych za edycję zwyczajną, 350 do 380 za Deluxe oraz 430 do 460 za Ultimate.

Zobacz również: Injustice 2- zawartość pierwszego dodatku ujawniona!

 Injustice 2 Your battles Your wayfot. Materiały prasowe Warner Bros Interactive Entertainment.

Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros Interactive Entertainment.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tadeusz Mencel

Tadeusz Mencel

Dziennikarz

O mnie:

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.