FIFA 18 coraz bliżej – Zwiastun jeszcze dziś!

Mamy już oficjalne potwierdzenie! Jeszcze dziś będzie można zobaczyć zwiastun FIFA 18. Na tę produkcję czekają miliony graczy z całego świata, a po bardzo pozytywnym odzewie za sprawła zeszłorocznej odsłony gry, teraz poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko.

FIFA 17 za sprawą kampanii fabularnej szybko podbiła serca fanów. Możliwość wcielenia się w Alexa Huntera, wirtualnego piłkarza, który usiłował podbić Premier League było czymś zupełnie nowym w tej serii gier. FIFA przez lata nie miała zbyt wielu możliwości wprowadzania rewolucyjnych zmian, ale ten pomysł przypadł do gustu niemal wszystkim. Na oficjalnym polskim profilu EA Sports na Facebooku otrzymaliśmy potwierdzenie, że zwiastun gry będzie można jeszcze dziś zobaczyć na YouTube. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź poprzedniej odsłony gry:

https://www.youtube.com/watch?v=yYjD78X1d9Q

Zobacz również: Assassin’s Creed Origins – główny bohater wreszcie potwierdzony?

Nie znamy jeszcze dokładnej godziny premiery zwiastunu. Niewiele wiemy też o samej nowej FIFIE. Potwierdzono jedynie, że tryb w którym wcielamy się w Huntera powróci i będziemy mogli kontynuować jego karierę. Nieco więcej informacji możemy spodziewać się 10 czerwca, kiedy to EA Play organizuje konferencje poświęconą m.in. swoim najnowszym grom.

Źródło: Facebook/Ilustracja wprowadzenia: torrentsgames.org

W ciągu dnia jakiś film, wieczorem piłka nożna, w nocy futbol amerykański.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?