Pokemon GO – PvP oraz legendarne Pokemony już niedługo?

Wiceprezydent działu firmy Niantic, odpowiedzialnego za strategiczne partnerstwa, zapowiedział w wywiadzie z brazylijską gazetą O Globo, że już tego lata nadejdą dwie oczekiwane przez fanów dodatki do Pokemon GO: możliwość walki z innymi graczami oraz schwytania legendarnych Pokemonów. Podobnie jak wiele wcześniejszych funkcji, także i te miały pojawić się w grze wcześniej, ale nieprzewidziana przez twórców popularność tytułu zmusiła ich do zajęcia się innymi problemami (w tym wzmocnieniem serwerów), i opóźniła rozwój wspomnianych elementów. Być może funkcje te będą w pewnym stopniu zależały od drużyn, do których przynależą gracze, gdyż Niantic ogłosił też, że zamierza zwiększyć wagę tego wyboru.

Zobacz również: Rusza The Age of Cosplay! Oto album z najlepszymi zdjęciami Normana Lendy

Te nowe informacje zgadzają się z wcześniejszymi doniesieniami, w których to twórcy zapowiedzieli, że zarówno handel, jak i walka pomiędzy graczami mają się pojawić w grze już niedługo, oraz, w innym komunikacie, nawiązali do dotychczasowego braku legendarnych Pokemonów, stwierdzając, że to lato będzie legendarne.

Legendary pokemon

Źródło: Gamespot.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Niantic.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?