AdvertisementAssassin’s Creed Origins – oto pierwsza zapowiedź!

Nareszcie! Studio Ubisoft wyszło naprzeciwko oczekiwaniom fanów i opublikowało pierwszą oficjalną zapowiedź i gameplay Assassin’s Creed Origins na panelu E3 Microsoftu. Bez zbędnych wstępów, zapraszamy do oglądania:

https://www.youtube.com/watch?v=EYMDPGA23CQ

https://www.youtube.com/watch?v=DDoDqFJMvgc

Gra będzie już dziesiątą pełnoprawną odsłoną serii opowiadającej o odwiecznej wojnie między asasynami i templariuszami. W starożytnym Egipcie poznamy początki tego konfliktu, wcielając się w bohatera imieniem Ba Yek. Trafimy do okresu ptolemejskiego, czyli między latami 323 – 30 przed naszą erą. Zwiedzimy zarówno Deltę Nilu, jak i pustynie oraz miasta takie jak Memfis czy Faros, oraz Wielką Bibliotekę Aleksandryjską. Weźmiemy udział w walkach gladiatorów i zapolujemy na dzike zwierzęta, takie jak lwy czy hipopotamy. System walki ulegnie znacznej zmianie – ma być trudniejszy i bardziej wymagający, lekko zainspirowany tym z Wiedźmina 3. Nacisk ma być położony na eksplorację ogromnego świata, a nie pojedyncze wyławianie z niego kolejnych misji i znajdziek. Wszelkie pozostałe informacje, dotyczące nowych elementów rozgrywki, fabuły, oraz aspektów technicznych pojawią się już wkrótce. Origins zadebiutuje już 27 października na Play Station 4, Xbox One i PC. 

Jak oceniacie zwiastun? Czy spełnił Wasze oczekiwania i sprawił, że ponownie uwierzyliście w markę Assassin’s Creed

Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: Assassin’s Creed Origins E3 2017 World Premiere Trailer | Microsoft Press Conference

 

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?