Dragon Ball Fighter Z – spektakularny zwiastun bijatyki osadzonej w uniwersum kultowego anime!

Walki liczące sześć osób w dwóch wrogo nastawionych, trzyosobowych grupach, wybuchowe otoczenie, jak również szaleńcze ataki stanowią podstawy nowego dzieła firmy produkującej gry wideo, Arc System Works, a mowa tutaj o Dragon Ball Fighter Z! Grafika wręcz zachwyca szczegółowością i jakością wykonania, wyciskając za pewno ze współczesnych konsol siódmy poty. Zresztą, co ja tam będę Wam mówić, zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=E4Xeo5vY9e0

Zobacz również: Skull and Bones – nowa gra o piratach zapowiada się świetnie! Zwiastun i gameplay!

Do tej pory na rynku gier wideo pojawiło się wiele świetnych produkcji osadzonych w uniwersum kultowego anime i mangi znanej na całym świecie jako Dragon Ball Z w ciągu ostatnich lat, jednakże żadne z oglądanych przez mnie dzieł nie spowodowało u mnie opadu ze zdumienia szczęki. Zapowiedź nowego projektu Arc System Works podczas tegorocznych targów E3 może się okazać ich największym zaskoczeniem, ponieważ wspomniana firma posiada aktualnie prawdziwą perełkę. Już pojedynki w trzyosobowych grupach brzmią rewelacyjnie i daję nadzieję na sporą frajdę i niepowtarzalną rozgrywkę!

Dragon Ball Fighter Z pojawi się na wszystkich, najbardziej znanych na świecie platformach, czyli konsolach Xbox One i PS4, a także PC. Premiera omawianej gry zaplanowana jest na początek 2018 roku!

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego zwiastuna

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?