Advertisement

Beyond Good & Evil 2 – pierwszy zwiastun długo wyczekiwanej gry!

Czy pamiętacie taką niepozorną gierkę jak Beyond Good & Evil? Weterani elektronicznej rozrywki z pewnością tak, a co więcej rzeczona produkcja przywoła u nich miłe wspomnienia, ponieważ była naprawdę wartym uwagi arcydziełem, zarówno pod względem technicznym, jak i fabularnym. W związku z tym, dla wszystkich sympatyków Beyond Good & Evil mamy rewelacyjne wieści. Otóż Ubisoft podczas swojej konferencji odbywającej się na tegorocznych targach E3 zaprezentował zwiastun drugiej części omawianej w tym newsie gry! Produkcja zatytułowana Beyond Good & Evil 2 będzie podobno prequelem pierwszej odsłony. Wygląda zatem na to, że marzenia się spełniają. Oto po 15 latach, powraca jedna z najciekawszych gier w historii całej elektronicznej rozrywki. Zobacz więc, co niedawno zaprezentował Michel Ancel. Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=Q5yIK65e6MQ

Zobacz również: W końcu dobra gra w uniwersum Marvela? Spider-Man zapowiada się świetnie!

W Beyond Good & Evil 2 gracze poznają wydarzenia mające miejsce przed historią opowiedzianą w jedynce. Zatem tym razem nie pokierujemy poczynaniami Jade, ponieważ bohaterka jeszcze nie przyszła na świat. Miejsce akcji dzieła będzie planeta zamieszkała przez multi-kulturalne i multi-etniczne społeczeństwo.

Warto tutaj dodać, iż powyższy zwiastun Beyond Good & Evil 2 skomponowany został jedynie z prerenderoanych cutscenek. Nie ma tutaj fragmentów z rozgrywki, przez co obecnie można się na jej temat w żaden sposób wypowiedzieć. Niemniej, wygląda to bosko.

Źródło: PPE – Portal Graczy / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego zwiastuna

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?