Advertisement
Advertisement

Wolfenstein II: The New Colossus – zobaczcie materiały z E3!

 Nowy Wolfenstein był bez wątpienia jedną z bardziej wyczekiwanych gier na tym E3. Na szczęście Bethesda nie zaniedbała tematu i dała nam nie jeden a cztery zwiastuny! We wszystkich pojawia się zapowiedziana data premiery – 10 października 2017 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=xHht8480cEo

Pierwszy ukazywał nam alternatywną Amerykę lat 60-tych oraz wydarzenia z samego początku rozgrywki. Świat w The New Colossus wydaje się połączeniem Ameryki lat 50-tych, przyszłościowej technologii i klimatu świata zdominowanego przez III Rzeszę, który znamy między innymi z Wolfenstein: The New Order. Gra jest bezpośrednią kontynuacją tego tytułu.

Zobacz również: South Park: Fractured But Whole – zobaczcie zwiastun z E3!

https://www.youtube.com/watch?v=PUFryhE5rwA

Drugi zwiastun, America Under Siege przybliża nam świat gry ustami członków Machine Games. Ukazują oni także jakie cele przyświecały im przy tworzeniu fabuły drugiej części nowej sagi Wolfenstein (trzeciej, jeżeli liczyć razem z prequelem The Old Blood).

https://www.youtube.com/watch?v=zO0MxHaw-IA

Trzeci trailer ukazuje nam ewolucję systemu walki w tym spore zmiany dla walki wręcz oraz walki dwoma broniami. A ostatni pokazuje nam jeden ważny element edycji kolekcjonerskiej gry: figurkę BJ Blazkowicza, widzianego oczami twórców zabawek w nazistowskiej Ameryce — i to w oryginalnym pudełku z serii Elite Hans i z pełnym zestawem akcesoriów! Oprócz tej figurki i oczywiście gry twórcy zapowiadają także dwustronny plakat i instrukcję, wszystko w ładnym metalowym opakowaniu.

https://www.youtube.com/watch?v=BM5shE229v0

Źródło:Bethesda/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Bethesda.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?