Informacja o plikach cookies

Nasz portal korzysta z plików cookies. Pozostając na Movies Room wyrażasz zgodę na korzystanie z tych plików i podobnych technologii. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Choć ani Pillars of Eternity 2: Deadfire, ani twórcy gry, studio Obsidian, nie były główną atrakcją tegorocznego E3, niemniej jednak pojawili się na Expo, gdzie miał szansę ich znaleźć portal Gamespot, który zamieścił na swoim kanale na Youtubie krótki gameplay z nadchodzącej produkcji twórców KotORa 2.

Zobacz również: Wolfenstein II: The New Colossus - zobaczcie materiały z E3!

Tak jak Baldur's Gate II miało większy zakres i ambicję od jedynki, podobny cel przyświeca twórcom w wypadku Pillars of Eternity 2 — i to mimo tego, że postać gracza ponownie zaczyna od pierwszego poziomu z powodów fabularnych. Twórcy zapowiadają też możliwość przeniesienia zapisu gry z jedynki, ale dla graczy, którzy takiego nie posiadają, dadzą możliwość zadecydowania o tym, co wydarzyło się w poprzedniej części — być może wzorując się trochę na systemie, który zastosowali w Tyranny. Dostępność podróży morskich ma znacząco zwiększyć mobilność graczy i pozwolić na większą swobodę w zwiedzaniu świata gry, który ma być bardziej otwarty, w sposób przypominający trochę dawne gry z serii Fallout oraz rozwijanego przez Obsidian Fallouta: New Vegas.

Co sądzicie o tych nowych informacjach? Czekacie na Pillars of Eternity 2?

Źródło: Gamespot.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Obsidian.

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tadeusz Mencel

Tadeusz Mencel

Dziennikarz

O mnie:

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.


Więcej informacji o:

Say something here...
Cancel
Log in with ( Sign Up ? )
or post as a guest
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Be the first to comment.

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.