Total War: Warhammer 2 – nowe zwiastuny, data premiery i inne informacje.

Pierwszy zwiastun pochodzi z PC Gaming Show na E3, kiedy to zaprezentowano bliżej armię Elfów Wysokiego Rodu, które w boju używają swojej mistrzowskiej taktyki wojennej, wspartej z powietrza przez smoki. W tym filmiku ujawniono też datę premiery gry – 28 września 2017. Oprócz Elfów i Jaszczuroludzi w grze mają się pojawić także Mroczne Elfy i czwarta duża rasa, jak na razie niezapowiedziana. Creative Assembly zapowiedziało też, że po wydaniu gry wypuszczona zostanie darmowa aktualizacja, która połączy mapę z jedynki z tą widoczną w dwójce, co znacząco powiększy teren świata gry dostępnego do podbicia w kampanii.

https://www.youtube.com/watch?v=kgUrQSg_v7o

Zobacz również: Wolfenstein II: The New Colossus – wiemy jak wygląda pierwsza misja!

Drugi zwiastun ukazuje nam mapę kampanii, przedstawia główne cele Jaszczuroludzi i elfów oraz niektóre z nowych działań, jakie można podjąć z poziomu tej mapy, blisko związanych ze specyfiką rejonu zaprezentowanego w Total War: Warhammer 2.

https://www.youtube.com/watch?v=HqLrtod1GdE

Źródło: Gamespot.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Sega.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?