Letnia wyprzedaż na Steamie!

Niedawno gracze mogli się nieźle obłowić przy wyprzedaży na GOG.com – teraz pora na Steam! Valve wypuściło właśnie wedle swojej corocznej tradycji kolejną serie pozycji po przecenach. Oferta trwać będzie do 5 lipca. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bo oferta jest bardzo różnorodna. A oto kilka przykładowych gier:

Tyranny za 22.49 euro (ok 95 złotych)

Galactic Civilizations III za 4.49 euro (mniej niż 20 zł)

Telltale Guardians of the Galaxy za 15,40 euro (około 65 zł)

Fallout 4  za 14,99 euro (mniej niż 65 zł)

Dishonored 2 za 19,99 euro (około 85 zł)

Total War: Warhammer za 20,39 euro (mniej niż 90 zł)

Zobacz również: Letnia wyprzedaż na GOG.com!

Oprócz samej wyprzedaży, na jej czas stworzona została zupełnie nowa zabawa. Na stronie społeczności można uzupełniać specjalny album naklejkami za okreśłone „questy”. Tego typu zadaniami jest np. sprawdzenie swoich preferencji na koncie czy przejrzenie aktywności znajomych. Lista zadań jest aktualizowana każdego dnia, choć przechodzenie wszystkich nie jest oczywiście konieczne dzień w dzień – można zaliczać poszczególne questy przez cały czas trwania wyprzedaży. Nagroda – tak jak sama zabawa – jest niewinna: głównie czysto kosmetyczne tworzenie specjalnych odznak wyprzedażowych. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Źródło: Steam / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe Valve.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?