Znany piłkarz prosi EA Sports o poprawienie swoich osiągnięć w FIFIE

FIFA to najpopularniejsza gra traktująca o najbardziej medialnym sporcie świata. Dlatego cieszy się wśród prawdziwych zawodników ogromną popularnością. Piłkarze cieszą się z bycia częścią tej gry, dlatego nic dziwnego, że tych największych EA Sports wyróżnia jak najlepszym odwzorowaniem w produkcji. Są jednak tacy, którzy czują się przez kanadyjskiego developera pokrzywdzeni, dlatego o poprawę swoich statystyk w grze potrafią poprosić za pośrednictwem social mediów. Jednym z nich jest napastnik londyńskiej Chelsea, Michy Batshuayi. Dwa dni temu rozegrał on w Pekinie świetny mecz przeciwko Arsenalowi. Strzelił w nim dwa gole, obydwa po strzałac swoją słabszą, lewą nogą. W związku z tym stwierdził, że zasługuje ona na pięć gwiazdek w grze. I zaapelował o to na twitterze:

EA Sports odpowiedziało króciutko:

Czy EA spełni prośbę młodego Belga on sam oraz my wszyscy bedziemy mieli okazję przekonać się już niedługo. Nowa odsłona najpopularniejszej piłkarskiej gry będzie miała premierę 29 września na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 3 oraz Xbox 360, a także na komputerach PC.

źródło: Goal.com / ilustracja wprowadzenia: Chelsea FC

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?