Grand Theft Auto V leci w kosmos? Zobacz zapowiedź pomysłowego moda!

Jeszcze niedawno mogliśmy być świadkami śmierci modów do pecetowej wersji GTA V. Take-Two planowało bowiem zakończyć wspieranie aplikacji OpenIV, która pozwalała na ingerowanie w pliki gry. Opór graczy nakłonił ich do zmiany stanowiska, a dzięki temu już niedługo polecimy z bohaterami gry w kosmos. Fanowska grupa Sollaholla pracuje bowiem nad modyfikacją, która umożliwi opuszczenie ziemi. Właśnie w sieci pokazali jej zapowiedź:

Zobacz również: Czy Grand Theft Auto VI nadchodzi?

https://www.youtube.com/watch?v=Ab8jCs_snak

W dodatku będzie można zasiąść za sterami promu kosmicznego oraz łazika, a także zmierzyć się w walce z istotami pozaziemskimi. Grand Theft Space zapowiada się więc na jedną z ciekawszych modyfikacji do gry. Twórcy nie podają jeszcze żadnych dat, jednak cały czas informują o postępach w pracach nad tytułem pod TYM adresem. Udostępnili tam również krótki opis swojego dzieła: 

Ziemia od miliardów lat była osamotniona, jednak w innym miejscu Drogi Mlecznej uformowała się jednak inteligentna cywilizacja, nie nastawiona przyjaźnie do ludzi. Nie sądziliśmy, że dotrą oni w pobliże naszej planety, ale tak się niestety stało. Twoim zadaniem jest zgładzić te kosmiczne szumowiny zanim dotrą do powierzchni naszej planety.

źródło: Telegraph.co.uk / ilustracja wprowadzenia: Youtube

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?