Advertisement

Ogromny sukces Injsutice 2!

NetherRealm Studios, z Edem Boonem na czele, może rozpocząć wielkie świętowanie, bo oto pierwsze raporty sprzedaży wylewają kielich ambrozji na ich najnowszy tytuł, Injustice 2. Bijatyka osadzona w świecie DC zapowiadała się nader przednio. Innowacje, usprawoniona mechanika i nowy system progresowania poszczególnych bohaterów podsycały apetyt, ale nikt nie przypuszczał, że kolejna odsłona Injustice zdobędzie taki sukces na rynku, szczególnie przy obfitującym w dobre tytułu 2017 roku.

Wszystkie dobre słowa są związane z ujawnionymi przez Warner Bros. raportami finansowymi dotyczącym produkcji NetherRealm. Wedle nich bowiem, Injustice 2 jest oficjalnie „najbardziej kasową” grą na konsole w drugim kwartale 2017 roku.Trzeba w tym miejscu przyznać, że jest to niemałe osiągnięcie dla tego tytułu. Warto jednak nadmienić, że zysk nie przekłada się na sprzedane kopie gry. Największy zastrzyk gotówki wytwórnia otrzymała za pośrednictwem nowego systemu mikrosprzedaży, a nie za wyprodukowane krążki, czy też cyfrowe edycje Injustice 2

Zobacz również: Playstation Plus drożeje w Europie! Nowe ceny abonamentu!

Co to oznacza dla graczy? No cóż, warto z tego miejsca już oczekiwać od NetherRealm masy DLC, większych lub mniejszych, sporej eksploatacji tytułu, a w późniejszym czasie kolejnej odsłony Injustice. Przy takich wynikach i dzisiejszej polityce wytwórni, Ed Boon nie będzie mógł sobie pozwolić na zatrzymanie rozwoju marki, tym bardziej że Injustice 2 oprócz zysków, zbiera także bardzo pozytywne opinie. Miejmy tylko nadzieje, że nadchodzący content nie ulegnie pogorszeniu na rzecz ilości, a sama gra nie stanie się ofiarą wszędobylskiej komercji.

Źródło: dualshockers.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?